Учешеће студенткиње Криминалистичко – полицијског универзитета у емисији „150 минута“ Телевизије „Прва“

Дана 26.01.2021. године, студент 49. класе Криминалистичко – полицијског универзитета Ања Вукајловић учествовала је у емисији „150 минута“ Телевизије „Прва“. Учешће је приређено поводом недавно одржане манифестације „Пливања за часни крст“, одржане 19.01.2021. године на Земунском кеју, у којој је Ања учествовала. Гост емисије био је и педијатар др Саша Миливојевић. Тема разговора била је „Руски метод челичења, навикавањем организма на ледену воду“, а учесници су говорили о томе шта је потребно да се неко одлучи за примену таквих екстремних метода. Конкретно, студенткиња Ања Вукајловић одговарала је на питања новинара која су се односила на мотиве којим се водила приликом пријаве за Манифестацију, као и o самом осећају приликом уласка у ледену воду.