СТУДЕНТИ УНИВЕРЗИТЕТА УЧЕСТВОВАЛИ У ОБЕЛЕЖАВАЊУ ДАНА МИНИСТАРСТВА УНУТРАШЊИХ ПОСЛОВА РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ, СЛАВЕ И ДАНА ПОЛИЦИЈЕ

У недељу, 20.6.2021. године, одржана је централна свечаност поводом „Дана Министарства унутрашњих послова, Дана полиције и славе Министарства – Свете Тројице“ на којој је учествовало 82 студента прве и друге године Криминалистичко-полицијског универзитета. На централној свечаности која је одржана испред Палате „Србија“ студенти су били задужени за свечани дефиле, шпалир и ешалон.
Такође, у склопу обележавања Дана Министарства унутрашњих послова и Дана полиције, студенти су учествовали 19.6.2021. у свечаном дефилеу и тактичко-техничком збору на Калемегдану, у периоду од 14 до 19 часова. На овој манифестацији учествовало је 10 студената.

Слике, можете погледати овде