Црвени крст Земун доделио Студентском парламенту Криминалистичко-полицијског универзитета Плакету за донаторску помоћ и подршку у спровођењу мисије и остваривању циљева

Црвени крст Земун доделио је Студентском парламенту Криминалистичко-полицијског универзитета Плакету за донаторску помоћ и подршку у спровођењу мисије и остваривању циљева, на традиционалној манифестацији поводом обележавања 11. маја, Националног дана добровољног давалаштва крви.

Манифестација „Крв живот значи“ одржана је 10. маја 2024. године на Земунском кеју, а плакету је у име Студентског парламента примила председница Милица Столић. Студентски парламент Криминалистичко—полицијског универзитета донирао је храну социјално угроженим суграђанима, док се студенти Универзитета деценијама уназад радо одазивају свим акцијама добровољног давалаштва крви.

Слике можете погледати овде