Нова издања

Безбедносни менаџмент

треће, измењено и допуњено издање
проф. др Обрад Стевановић

Треће, измењено и допуњено издање уџбеника Безбедносни менаџмент резултат је потребе Криминалистичко-полицијског универзитета за овом врстом уџбеничке литературе. У односу на друго издање, текст овог издања је измењен и допуњен у садржајном смислу, без значајније промене његове структуре. Иновирани део текста укључује и повећање броја графичких и табеларних модела. Као и претходна два, и ово издање уџбеника је намењено истим корисницима, а пре свих студентима и наставницима Криминалистичко-полицијског универзитета и руководиоцима у полицијским и другим безбедносним организацијама у Републици Србији и у суседним државама. Поред тога, ово издање уџбеника може бити од користи и студентима, сарадницима и наставницима других високошколских установа, пре свега у области безбедносних, политичких, правних, организационих и економских наука, као и члановима научноистраживачких пројеката у тим научним областима.

2019, 435 стр.
ISBN 978–86–7020–420–1