Обавештење о повратку студената у УСЦ "Београд"

Студентима који користе услуге исхране и смештаја у домовима Установе СЦ ''Београд'', омогућен је повратак од 25. маја 2020. године. Како би свој повратак што лакше ускладили са свим осталим обавезама, домови ће радити и током викенда (23. и 24. мај). Напомињемо да,  иако је ванредно стање окончано, епидемиолошка ситуација је и даље таква да се сви морамо придржавати прописаних ванредних мера. У том смислу, ради безбедности и здравља вас самих и свих људи у вашем окружењу, апелујемо на све студенте, да се придржавају општих хигијенских мера надлежних органа, да поштују прописану физичку дистанцу и да се, у складу с препоруком врате искључиво студенти који имају испитне обавезе или практичне вежбе.Спискови са именима су доставњени домовима.
Спискове студената, можете погледати овде