Обавештење о усељењу студената прве године основних академских и струковних студија у студентски дом Универзитета у школској 2020/2021. години

• Датум и време усељења 23.септембар 2020. године до 09.00 часова
  • Приликом усељења потребно је донети:
    • Доказ о уплати депозита у износу од 4.000,00 динара (уплату извршити на рачун Криминалистичко-полицијског универзитета 840-1751666-08, сврха уплате – депозит);
    • Једну фотографију у боји, величине 3x4 цм.
    • Индекс, здравствену књижицу, лицну карту, пасош;
    • Прибор за личну хигијену;
    • Спортску опрему ( тренерку, патике...);
    • Папуче;
    • Памучне чарапе црне боје (више пари);
    • Каиш црне боје;
    • Купаћи костим и капу за базен;
    • Четку и ималин за чишћење обуће;
    • Свеске и хемијске оловке
  • Приликом доласка на КПУ студенти су дужни да буду прикладно одевени.
    • Неприкладном одећом сматрају се нарочито: кратке панталоне, поцепан џинс, џинс са упадљивим апликацијама, одећа са дубоким деколтеом, бретелама, отворима на леђима, стомаку и другим деловима тела, непримерено кратке сукње и хаљине, сукње и хаљине са великим шлицевима који откривају делове тела, провидна одећа, одећа са упадљивим апликацијама, непристојним и провокативним садржајем, спортска одећа и папуче.
    • Студенти мушког пола су дужни да буду уредно подшишани и да одржавају косу уредном, тако да коса не покрива ушну шкољку и не пада на крагну, као и да зулуфи не прелазе почетак ресице ушне шкољке. Такође, студент не може да носи браду ни минђуше.
    • Студенткиње могу бити дискретно нашминкане, са примереним накитом. Не могу да носе више од једног пара минђуша и да су неупадљивог облика, боје и величине. Забрањено је ношење пирсинга и других неприкладних модних детаља на видним местима. Не могу да имају дугачке нокте, ни нокте обојене различитим и флуоресцентним бојама. Коса не сме да пада преко рамена, а дужа коса се везује прикладном гумицом и причвршћује шналом неупадљивих боја и облика. Уколико се студенткиње фарбају, коса мора да буде у природним нијансама боја.
  • Током смештаја искључиво се користи постељина и пешкири Универзитета;
  • Исхрана је обезбеђена у ресторану Универзитета.