Студенти и запослени Криминалистичко-полицијског универзитета учествовали на 32. Новосадском маратону

Студенти и запослени Криминалистичко-полицијског универзитета били су учесници традиционалног Новосадског маратона, који је одржан у недељу 13. октобра 2024. године. На манифестацији је учествовало више од 1.400 тркача, из 21 државе света, укључујући и државе региона. Поред главне маратонске трке дужине 42 километара, одржане су и пратеће трке као што су: штафетни маратон, трке на 25, 10 и 5 километара, нордијско ходање на 10 и 5 километара, рекреативно трчање и шетње за децу предшколског узраста, као и трке ученика основних и средњих школа. Осим многобројних атлетичара, такмичили су се и студенти прве године Криминалистичко-полицијског универзитета: Софија Благојевић, Дарио Томић, Лука Цветковић, Борис Милојевић, Вељко Миловић, Лука Ристић, Вељко Васиљевић и Лука Јевтић који су успешно завршили трку у категорији штафетни маратон. Стазу дугу 10 километара успешно су истрчали и запослени Универзитета, проф. др Божидар Оташевић, проф. др Дарко Маринковић и Драгољуб Милутиновић.

Слике можете погледати овде