Студенти Криминалистичко-полицијског универзитета посетили Полицијску бригаду

Студенти прве године основних академских и струковних студија криминалистике, наставници вештина Сузана Талијан и мр Зоран Милановић, ментор Филип Богдановић и студент-ментор Богдан Крстић, у оквиру стручне праксе, посетили су Полицијску бригаду, у суботу 12. октобра 2024. године. Помоћник команданта, потпуковник Владимир Ћосић и заменик команданта батаљона, потпуковник Горан Максимовић, након срдачне добродошлице, упознали су студенте са историјатом јединице и представили организацију, начин рада и дужности које јединица обавља. Кроз радне тачке, студентима је представљена Механизована чета специјалних возила, Чета коњаника, Чета службених паса, Чета за противдиверзиону заштиту, као и Тактичко-технички збор опреме и наоружања које јединица користи у обављању редовних полицијских послова. У оквиру наведених радних тачака, полицијски службеници су се потрудили да студентима представе послове и задатке чете, као и да одговоре на сва постављена питања.

Слике можете погледати овде